Dragon Pharma L-Carnitine 500
- Brand: Dragon Pharma
- Product Code: Dragon-Pharma-L-Carnitine-500
- Availability: In Stock
Price:
$70
Dragon Pharma L-Carnitine 500
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | L-Carnitine 500 |
Customers who bought this product also bought:
PARA PHARMA HCG 5000iu
| Package | 1 vial 5000 IU, 2ml bacteriostatic water ampoule |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Human Chorionic Gonadotropin |
$70
Dragon Pharma EQ 500
| Package | 10 ml vial (500 mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate |
$100
PARA PHARMA CLENBUTEROL 40MCG
| Package | 1 Pack 100 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Clenbuterol 40mcg/tab |
| Common name | Clen / Clenbu / Clenbuterol |
$65
