Bacteriostatic Water 5x10ml Para Pharma
- Brand: Para Pharma
- Product Code: BW5-10
- Availability: In Stock
Price:
$70
| Info | |
| Package | 5 x 10ml Vials |
| Manufacturer | Para Pharma International |
| Raw Material | Sterile water, benzyl alcohol |
Customers who bought this product also bought:
Dragon Pharma Deca 200/Test E 200
| Package | 10 mL vial (400 mg/mL) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate 200 , Testosterone Enanthate 200 |
$78
TESTO C 250 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Cypionate 250mg/ml |
| Common name | Testosterone Cypionate |
$81
$90
Tirzepatide 5mg Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Para Pharma International |
| Raw Material | Tirzepatide |
$124
$138
PARA PHARMA TESTO P 100mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Propionate 100mg/ml |
| Common name | Testosterone Propionate |
$39
