PARA PHARMA HGH ParaTropin 100iu
- Brand: Para Pharma
- Product Code: O-1
- Availability: In Stock
Price:
$295
$310
This product comes as powder form. It needs to be mixed with Bacteriostatic Water
| Info | |
| Package | 10 vials (10iu/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Human Growth Hormone |
| Common name | HGH, Human Growth Hormone, Somatotropin |
Customers who bought this product also bought:
BACTERIOSTATIC WATER Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 10ml vial, 500mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
$26
$29
PARA PHARMA DECAN P 150mg/ml (NPP)
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Phenylpropionate 150mg/ml |
| Common name | Deca / Nandrolone |
$48
Dragon Pharma Proviron
| Package | 100 tabs (25 mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Mesterolone |
$73
PARA PHARMA BOLDO / TEST 400mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 200mg/ml Testosterone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | PARA PHARMA BOLDO / TEST 400 |
$80
