Please note, the cryptocurrency discounts will not be valid for the US domestic products. US domestic products will deliver between 3-5 days once they have been mailed out.
BOLDO 500 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
- Brand: Para Pharma
- Product Code: M-8-us-dom
- Availability: In Stock
Price:
$108
$120
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 500mg/ml |
| Common name | Boldenone / Equipoise |
Customers who bought this product also bought:
CLENBUTEROL 40 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 Pack 100 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Clenbuterol 40mcg/tab |
| Common name | Clen / Clenbu / Clenbuterol |
$90
$100
TREN MIX 350mg/ml Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate 100mg/ml Testosterone Enanthate 250mg/ml |
| Common name | ParaPharma Tren MIX |
$95
$105
Dragon Pharma Aicar
| Package | 1 vial (50 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | 5-Aminoimidazole 4-carboxamide |
$58
Bacteriostatic Water 5x10ml Para Pharma
| Package | 5 x 10ml Vials |
| Manufacturer | Para Pharma International |
| Raw Material | Sterile water, benzyl alcohol |
$70
