Please note, the cryptocurrency discounts will not be valid for the US domestic products. US domestic products will deliver between 3-5 days once they have been mailed out.
SUSTA 350 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
- Brand: Para Pharma
- Product Code: M-1-us-d
- Availability: Out Of Stock
Price:
$100
$111
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Sustanon 350 mg/ml |
| Common name | Sustanon |
Customers who bought this product also bought:
Dragon Pharma Anavar 50mg
| Package | 100 Tabs (50mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Oxandrolone |
$260
PARA PHARMA DIANABOL 100 INJECT 100mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Metandienone |
| Common name | Dianabol |
$68
PARA PHARMA SUSTA 350mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Sustanon 350 mg/ml |
| Common name | Sustanon |
$65
PARA PHARMA ANAVAR 10MG
| Package | 1 Pack 100 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Oxandrolone 10mg/tab |
| Common name | Anavar / Oxan / Var |
$125
