| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Sustanon 350 mg/ml |
| Common name | Sustanon |
Customers who bought this product also bought:
Dragon Pharma Viagra
| Package | 100 tabs (50 mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Sildenafil |
$95
TESTO E 400 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Enanthate 400mg/ml |
| Common name | Testosterone Enanthate |
$98
$109
SUSTA 350 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Sustanon 350 mg/ml |
| Common name | Sustanon |
$100
$111
Paratropin 100iu Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 10 vials (10iu/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Human Growth Hormone |
| Common name | HGH, Human Growth Hormone, Somatotropin |
$297
$330
