| Info | |
| Package | 1 Pack 50 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Exemestane 25mg/tab |
| Common name | Aromasin |
Customers who bought this product also bought:
Dragon Pharma Deca 500
| Package | 10 ml vial (500 mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate |
$95
BACTERIOSTATIC WATER Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 10ml vial, 500mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
$26
$29
Para Pharma Sermorelin 5mg
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Sermorelin 5mg |
$34
TRENBO E 200 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | Trenbolone Enanthate |
$131
$145
