Injectable Line
Refine Search
Beligas Deca Durabolin 300
| Package | 10 ml vial ( 300 mg/ml ) |
| Manufacturer | Beligas Pharmaceutical |
| Substance | Nandrolone Decanoate |
$148
Beligas Deca Durabolin 500
| Package | 10 ml vial ( 500 mg/ml ) |
| Manufacturer | Beligas Pharmaceutical |
| Substance | Nandrolone Decanoate |
$102
Beligas Testosterone Trenbolone Long 300
| Package | 10 ml vial ( 300 mg/ml ) |
| Manufacturer | Beligas Pharmaceutical |
| Substance | Testosterone Enanthate, Trenbolone Enanthate |
$102
Beligas Testosterone Trenbolone Short 150
| Package | 10 ml vial ( 150 mg/ml ) |
| Manufacturer | Beligas Pharmaceutical |
| Substance | Testosterone Propionate, Trenbolone Acetate |
$66
Beligas Tren-Test-Mast-Short 150
| Package | 10 ml vial ( 150 mg/ml ) |
| Manufacturer | Beligas Pharmaceutical |
| Substance | Trenbolone Acetate, Testosterone Propionte, Drostanolone Propionate |
$75
Dragon Pharma CJC 1295 NO DAC 5mg / Ipamorelin 5mg
| Package | 1 vial (10 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | CJC-1295 NO DAC 5 mg, Ipamorelin 5 mg |
$62
Dragon Pharma Enantat 400
| Package | 10 ml vial (400 mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Testosterone Eananthate |
$72
Dragon Pharma GHK-CU 50mg
| Package | 1 vial (50 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | GHK-Cu 50mg |
$43
Dragon Pharma Helios
| Package | 10 ml vial (5.8 mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | Mix of Clenbuterol and Yohimbine |
$55
Dragon Pharma KLOW 80mg
| Package | 1 vial |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | KPV 10 mg ,BPC 157 10mg, TB500 10mg, GHK-Cu 50mg |
$159
DRAGON PHARMA MASTERON 100
| Package | 10 mL vial (100 mg/mL) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Drostanolone Di-Propionate |
$97
Beligas Cypo Testosterone 250
| Package | 10 ml vial ( 250 mg/ml ) |
| Manufacturer | Beligas Pharmaceutical |
| Substance | Testosterone Cypionate |
$57
Beligas Testosterone Deca Blend 500
| Package | 10 ml vial ( 500 mg/ml ) |
| Manufacturer | Beligas Pharmaceutical |
| Substance | Testosterone Enanthate, Nandrolone Decanoate |
$102
Beligas Tri Testosterone Pro 400
| Package | 10 ml vial ( 400 mg/ml ) |
| Manufacturer | Beligas Pharmaceutical |
| Substance | Testosterone Cypionate,Testosterone Decanoate, Testosterone Enanthate |
$97
PARA PHARMA PRIMO 100mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Methenolone Enanthate 100 mg/ml |
| Common name | Primobolan |
$125
