Dragon Pharma Semaglutide 5mg
- Brand: Dragon Pharma
- Product Code: SEM-5MG-DP
- Availability: In Stock
Price:
$62
This product comes as powder form. It needs to be mixed with Bacteriostatic Water
| Info | |
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | Semaglutide |
Customers who bought this product also bought:
Dragon Pharma Turanabol
| Package | 100 Tabs (20 mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Chlorodehydromethyltestosterone |
$100
PARA PHARMA DECAN P 150mg/ml (NPP)
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Phenylpropionate 150mg/ml |
| Common name | Deca / Nandrolone |
$48
MASTO E 200 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | Masteron Enanthate |
$149
$165
TRENBO A 100 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Acetate 100mg/ml |
| Common name | Trenbolone Acetate |
$99
$110
