Injectable Line
Refine Search
Dragon Pharma Trenbolone 200
| Package | 10 mL vial (200 mg/mL) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate |
$102
Dragon Pharma Enantat 250
| Package | 10 mL vial (250 mg/mL) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Testosterone Enanthate |
$57
Dragon Pharma TREN / TEST 350
| Package | 10 mL vial (350 mg/mL) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Mix of Trenbolone Enanthate 100mg and Testosterone Enanthate 250mg |
$90
Dragon Pharma Test Blend 350
| Package | 10 mL vial (350 mg/mL) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Testosterone Enanthate 200mg , Testosterone Cypionate 100mg , Testosterone Propionate 50mg |
$68
PARA PHARMA TESTO C 250mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Cypionate 250mg/ml |
| Common name | Testosterone Cypionate |
$52
Dragon Pharma NPP 150
| Package | 10 mL vial (150 mg/mL) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Nandrolone Phenylpropionate |
$57
Dragon Pharma Deca 300
| Package | 10mL vial (300mg/mL) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate |
$74
Dragon Pharma Retatrutide 10mg
| Package | 1 vial (10 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Retatrutide |
$73
Para Pharma BPC 157 5MG
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Pentadecapeptide BPC 157 |
$30
PARA PHARMA MASTO E 200mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | Masteron Enanthate |
$123
Dragon Pharma Cut Mix 150
| Package | 10ml vial (150mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Drostanolone Propionate, Testosterone Propionate, Trenbolone Acetate |
$70
Dragon Pharma EQ 200/Test E 200
| Package | 10 mL vial (400 mg/mL) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 200 , Testosterone Enanthate 200 |
$78
Dragon Pharma Trenbolone 100
| Package | 10 mL vial (100 mg/mL) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Trenbolone Acetate |
$84
PARA PHARMA MASTO P 100mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Propionate 100mg/ml |
| Common name | Masteron |
$65
PARA PHARMA HCG 5000iu
| Package | 1 vial 5000 IU, 2ml bacteriostatic water ampoule |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Human Chorionic Gonadotropin |
$70
