Dragon Pharma Helios
| Info | |
| Package | 10 ml vial (5.8 mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | Mix of Clenbuterol and Yohimbine |
Customers who bought this product also bought:
Decan 500 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 10ml vial, 500mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate |
$108
$120
PARA PHARMA ACCUTANE 20MG
| Package | 1 Pack 100 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Isotretinoin 20mg/tab |
| Common name | Accutane / Reducar / Roaccutane |
$85
Suspension 100 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 10ml vial, 100mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Testosterone Suspension |
$81
$90
Dragon Pharma Melanotan 2 (5 mg)
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Melanotan |
$55
