Please note, the cryptocurrency discounts will not be valid for the US domestic products. US domestic products will deliver between 3-5 days once they have been mailed out.
BOLDO 300 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
- Brand: Para Pharma
- Product Code: M-9-us-dom
- Availability: In Stock
Price:
$99
$110
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 300mg/ml |
| Common name | Boldenone / Equipoise |
Customers who bought this product also bought:
Suspension 100 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 10ml vial, 100mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Testosterone Suspension |
$81
$90
PARA PHARMA TESTO C 250mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Cypionate 250mg/ml |
| Common name | Testosterone Cypionate |
$52
Dragon Pharma Trenbolone 50
| Package | 10 mL vial (50 mg/mL) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Trenbolone suspension |
$65
RETATRUTIDE 10mg Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | 1 vial (10 mg) |
| Common name | Retatrutide |
$137
$153
