Dragon Pharma EQ 500
| Info | |
| Package | 10 ml vial (500 mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate |
Customers who bought this product also bought:
Dragon Pharma Retatrutide 10mg
| Package | 1 vial (10 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Retatrutide |
$73
Para Pharma BPC 157 5MG
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Pentadecapeptide BPC 157 |
$30
PARA PHARMA WINSTROL 50mg/ml (Inject)
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Stanozolol 50mg/ml |
| Common name | Winstrol |
$53
PARA PHARMA TESTO E 250mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Enanthate 250mg/ml |
| Common name | Tetosterone Enanthate |
$52
