Dragon Pharma Deca 200/Test E 200
- Brand: Dragon Pharma
- Product Code: v_310
- Availability: In Stock
Price:
$78
Dragon Pharma Deca 200/Test E 200
| Info | |
| Package | 10 mL vial (400 mg/mL) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate 200 , Testosterone Enanthate 200 |
Customers who bought this product also bought:
DECAN P 150 (NPP) Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Phenylpropionate 150mg/ml |
| Common name | Deca / Nandrolone |
$85
$94
BOLDO 500 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 500mg/ml |
| Common name | Boldenone / Equipoise |
$108
$120
Dragon Pharma T3
| Package | 100 tabs (25 mcg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Liothyronine Sodium |
$58
MASTO P 100 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Propionate 100mg/ml |
| Common name | Masteron |
$95
$105
