Dragon Pharma 1-Test Cyp 100
- Brand: Dragon Pharma
- Product Code: v_306
- Availability: In Stock
Price:
$60
Dragon Pharma 1-Test Cyp 100
| Info | |
| Package | 10 mL vial (100 mg/mL) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Dihydroboldenone cypionate |
Customers who bought this product also bought:
BACTERIOSTATIC WATER Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 10ml vial, 500mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
$26
$29
SUSTA 350 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Sustanon 350 mg/ml |
| Common name | Sustanon |
$100
$111
Dragon Pharma Enantat 400
| Package | 10 ml vial (400 mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Testosterone Eananthate |
$72
BOLDO / TEST 400 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 200mg/ml Testosterone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | PARA PHARMA BOLDO / TEST 400 |
$117
$130
