Please note, the cryptocurrency discounts will not be valid for the US domestic products. US domestic products will deliver between 3-5 days once they have been mailed out.
TREN MIX 350mg/ml Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
- Brand: Para Pharma
- Product Code: M-10-d-us
- Availability: Out Of Stock
Price:
$95
$105
TREN MIX 350mg/ml Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate 100mg/ml Testosterone Enanthate 250mg/ml |
| Common name | ParaPharma Tren MIX |
Customers who bought this product also bought:
Dragon Pharma NAD+
| Package | 1 vial (500 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Nicotinamide Adenine Dinucleotide |
$69
BOLDO 500 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 500mg/ml |
| Common name | Boldenone / Equipoise |
$108
$120
PARA PHARMA TESTO C 250mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Cypionate 250mg/ml |
| Common name | Testosterone Cypionate |
$52
PARA PHARMA ACCUTANE 20MG
| Package | 1 Pack 100 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Isotretinoin 20mg/tab |
| Common name | Accutane / Reducar / Roaccutane |
$85
