Para Pharma Oral Tren 250 mcg
- Brand: Para Pharma
- Product Code: PP-Oral-Tren-250
- Availability: In Stock
Price:
$50
Para Pharma Oral Tren 250 mcg
| Info | |
| Package | 100 tabs (250 mcg/tab) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Methyltrienolone |
Customers who bought this product also bought:
PARA PHARMA PRIMO 100mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Methenolone Enanthate 100 mg/ml |
| Common name | Primobolan |
$125
DECAN 300 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Dacanoate 300mg/ml |
| Common name | Nandrolone / Deca |
$98
$109
TESTO E 400 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Enanthate 400mg/ml |
| Common name | Testosterone Enanthate |
$98
$109
Dragon Pharma KLOW 80mg
| Package | 1 vial |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | KPV 10 mg ,BPC 157 10mg, TB500 10mg, GHK-Cu 50mg |
$159
