Genshi Labs Oxandrolone 20
- Brand: Genshi Labs
- Product Code: OGL-20
- Availability: 2-3 Days
Price:
$120
| Info | |
| Package | 100 tabs, 20mg/tab |
| Manufacturer | Genshi Labs |
| Raw Material | Oxandrolone |
Customers who bought this product also bought:
PARA PHARMA WINSTROL 50mg/ml (Inject)
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Stanozolol 50mg/ml |
| Common name | Winstrol |
$53
Dragon Pharma Enantat 400
| Package | 10 ml vial (400 mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Testosterone Eananthate |
$72
PARA PHARMA DECAN 300mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Dacanoate 300mg/ml |
| Common name | Nandrolone / Deca |
$68
