Dragon Pharma Thymosin Alpha-1
- Brand: Dragon Pharma
- Product Code: Thymosin Alpha-1-DP
- Availability: In Stock
Price:
$80
| Info | |
| Package | 1 vial (10 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | Thylmalfasin |
Customers who bought this product also bought:
TREN MIX 350mg/ml Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate 100mg/ml Testosterone Enanthate 250mg/ml |
| Common name | ParaPharma Tren MIX |
$95
$105
Dragon Pharma Enantat 400
| Package | 10 ml vial (400 mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Testosterone Eananthate |
$72
RETATRUTIDE 10mg Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | 1 vial (10 mg) |
| Common name | Retatrutide |
$137
$153
Para Pharma Suspension 100
| Package | 10ml vial, 100mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Testosterone Suspension |
$40
