Para Pharma Ipamorelin 5mg
- Brand: Para Pharma
- Product Code: PP-Ipamorelin-5mg
- Availability: In Stock
Price:
$34
| Info | |
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | ipamorelin |
Customers who bought this product also bought:
Dragon Pharma Deca 500
| Package | 10 ml vial (500 mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate |
$95
TESTO C 250 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Cypionate 250mg/ml |
| Common name | Testosterone Cypionate |
$81
$90
BOLDO 300 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 300mg/ml |
| Common name | Boldenone / Equipoise |
$99
$110
PARA PHARMA SUPERDROL 10MG
| Package | 1 Pack 100 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Methasterone 10mg/tab |
| Common name | SuperDrol |
$70
