Beligas Cypo Testosterone 250
- Brand: Beligas Pharmaceutical
- Product Code: Cypo-Testosterone-250
- Availability: Out Of Stock
Price:
$57
Beligas
| Info | |
| Package | 10 ml vial ( 250 mg/ml ) |
| Manufacturer | Beligas Pharmaceutical |
| Substance | Testosterone Cypionate |
Customers who bought this product also bought:
PARA PHARMA TAMOXIFEN 20MG
| Package | 1 Pack 50 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Tamoxifen Citrate 20mg/tab |
| Common name | Nolvadex |
$42
Dragon Pharma Testagen
| Package | 1 vial (powder form) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | Testagen 20mg (Bioregulator) |
$60
TESTO E 250 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Enanthate 250mg/ml |
| Common name | Tetosterone Enanthate |
$81
$90
HCG 5000iu Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial 5000 IU, 2ml bacteriostatic water ampoule |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Human Chorionic Gonadotropin |
$140
$155
