Please note, the cryptocurrency discounts will not be valid for the US domestic products. US domestic products will deliver between 3-5 days once they have been mailed out.
TB 500 5mg Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
- Brand: Para Pharma
- Product Code: PP-TB-500-5mg-us-d
- Availability: In Stock
Price:
$83
$93
TB 500 5mg Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Info | |
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Thymosin beta 4 |
Customers who bought this product also bought:
PARA PHARMA TRENBO E 200mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | Trenbolone Enanthate |
$98
BOLDO 500 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 500mg/ml |
| Common name | Boldenone / Equipoise |
$108
$120
Dragon Pharma Cut Long 300
| Package | 10 ml vial (300 mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate, Testosterone Enanthate, Drostanolone Enanthate |
$102
PRIMO 100 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Methenolone Enanthate 100 mg/ml |
| Common name | Primobolan |
$162
$180
