Please note, the cryptocurrency discounts will not be valid for the US domestic products. US domestic products will deliver between 3-5 days once they have been mailed out.
HCG 5000iu Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
- Brand: Para Pharma
- Product Code: HCG-5000-ED
- Availability: In Stock
Price:
$140
$155
HCG 5000iu Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Info | |
| Package | 1 vial 5000 IU, 2ml bacteriostatic water ampoule |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Human Chorionic Gonadotropin |
Customers who bought this product also bought:
TAMOXIFEN 20 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 Pack 50 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Tamoxifen Citrate 20mg/tab |
| Common name | Nolvadex |
$76
$84
TRENBO E 200 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | Trenbolone Enanthate |
$131
$145
Dragon Pharma Enantat 400
| Package | 10 ml vial (400 mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Testosterone Eananthate |
$72
Winstrol 50 Inject Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Stanozolol 50mg/ml |
| Common name | Winstrol |
$95
$105
