Please note, the cryptocurrency discounts will not be valid for the US domestic products. US domestic products will deliver between 3-5 days once they have been mailed out.
BOLDO 300 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
- Brand: Para Pharma
- Product Code: M-9-us-dom
- Availability: In Stock
Price:
$99
$110
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 300mg/ml |
| Common name | Boldenone / Equipoise |
Customers who bought this product also bought:
MASTO E 200 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | Masteron Enanthate |
$149
$165
DECA / TEST 400 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate 200mg/ml Testosterone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | PARA PHARMA DECA / TEST 400 |
$117
$130
Dragon Pharma GLOW
| Package | 1 vial |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | BPC 157 10mg, TB500 10mg, GHK-Cu 40mg |
$159
Oral Tren 250 mcg Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 100 tabs (250 mcg/tab) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Methyltrienolone |
$72
$80
