Please note, the cryptocurrency discounts will not be valid for the US domestic products. US domestic products will deliver between 3-5 days once they have been mailed out.
ANAVAR 50 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
- Brand: Para Pharma
- Product Code: N-3-us-dom
- Availability: In Stock
Price:
$315
$350
| Info | |
| Package | 1 Pack 100 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Oxandrolone 50mg/tab |
| Common name | Anavar / Oxan / Var |
Customers who bought this product also bought:
BOLDO 500 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 500mg/ml |
| Common name | Boldenone / Equipoise |
$108
$120
BPC 157 5MG Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Pentadecapeptide BPC 157 |
$70
$78
Decan 500 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 10ml vial, 500mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate |
$108
$120
Dragon Pharma Deca 500
| Package | 10 ml vial (500 mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate |
$95
