Dragon Pharma Undecanoate 250
- Brand: Dragon Pharma
- Product Code: v_309
- Availability: In Stock
Price:
$51
Dragon Pharma Undecanoate 250
| Info | |
| Package | 10 mL vial (250 mg/mL) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Testosterone Undecanoate |
Customers who bought this product also bought:
CLENBUTEROL 40 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 Pack 100 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Clenbuterol 40mcg/tab |
| Common name | Clen / Clenbu / Clenbuterol |
$90
$100
MASTO E 200 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | Masteron Enanthate |
$149
$165
Dragon Pharma Cut Long 300
| Package | 10 ml vial (300 mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate, Testosterone Enanthate, Drostanolone Enanthate |
$102
PARA PHARMA DECA / TEST 400mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate 200mg/ml Testosterone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | PARA PHARMA DECA / TEST 400 |
$80
