Dragon Pharma Halotestin
- Brand: Dragon Pharma
- Product Code: v_326
- Availability: In Stock
Price:
$153
Dragon Pharma Halotestin
| Info | |
| Package | 100 tabs (10 mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Fluoxymesterone |
Customers who bought this product also bought:
Dragon Pharma EQ 200/Test E 200
| Package | 10 mL vial (400 mg/mL) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 200 , Testosterone Enanthate 200 |
$78
PARA PHARMA DIANABOL 100 INJECT 100mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Metandienone |
| Common name | Dianabol |
$68
Decan 500 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 10ml vial, 500mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate |
$108
$120
PARA PHARMA SUSTA 350mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Sustanon 350 mg/ml |
| Common name | Sustanon |
$65
