Please note, the cryptocurrency discounts will not be valid for the US domestic products. US domestic products will deliver between 3-5 days once they have been mailed out.
DECAN P 150 (NPP) Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
- Brand: Para Pharma
- Product Code: M-15-us-dom
- Availability: In Stock
Price:
$85
$94
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Phenylpropionate 150mg/ml |
| Common name | Deca / Nandrolone |
Customers who bought this product also bought:
PARA PHARMA BOLDO / TEST 400mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 200mg/ml Testosterone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | PARA PHARMA BOLDO / TEST 400 |
$80
TESTO E 250 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Enanthate 250mg/ml |
| Common name | Tetosterone Enanthate |
$81
$90
PARA PHARMA DECAN 500mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate 500mg/ml |
| Common name | Nandrolone Decanoate |
$90
Dragon Pharma Thymosin Alpha-1
| Package | 1 vial (10 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | Thylmalfasin |
$80
