PARA PHARMA DECAN P 150mg/ml (NPP)
- Brand: Para Pharma
- Product Code: M-15
- Availability: In Stock
Price:
$48
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Phenylpropionate 150mg/ml |
| Common name | Deca / Nandrolone |
Customers who bought this product also bought:
TRENBO E 200 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | Trenbolone Enanthate |
$131
$145
Dragon Pharma Propionat 100
| Package | 10 mL vial (100 mg/mL) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Testosterone Propionate |
$45
PARA PHARMA PROVIRON 25MG
| Package | 1 Pack 50 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Mesterolone 25mg/tab |
| Common name | Proviron |
$50
PARA PHARMA WINSTROL 50mg/ml (Inject)
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Stanozolol 50mg/ml |
| Common name | Winstrol |
$53
