Please note, the cryptocurrency discounts will not be valid for the US domestic products. US domestic products will deliver between 3-5 days once they have been mailed out.
DECAN 300 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
- Brand: Para Pharma
- Product Code: M-16-us-dom
- Availability: In Stock
Price:
$98
$109
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Dacanoate 300mg/ml |
| Common name | Nandrolone / Deca |
Customers who bought this product also bought:
PARA PHARMA TRENBO E 200mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | Trenbolone Enanthate |
$98
PARA PHARMA DECAN 300mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Dacanoate 300mg/ml |
| Common name | Nandrolone / Deca |
$68
PARA PHARMA T3 25MCG
| Package | 1 Pack 100 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | T3 Liothyronine |
| Common name | T3 / Cytomel |
$58
