| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 300mg/ml |
| Common name | Boldenone / Equipoise |
Customers who bought this product also bought:
TREN MIX 350mg/ml Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate 100mg/ml Testosterone Enanthate 250mg/ml |
| Common name | ParaPharma Tren MIX |
$95
$105
Dragon Pharma Deca 300
| Package | 10mL vial (300mg/mL) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate |
$74
PARA PHARMA TREN MIX 350mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate 100mg/ml Testosterone Enanthate 250mg/ml |
| Common name | ParaPharma Tren MIX |
$85
PARA PHARMA AROMASIN 25MG
| Package | 1 Pack 50 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Exemestane 25mg/tab |
| Common name | Aromasin |
$70
