Genshi Labs Arimidex 2
- Brand: Genshi Labs
- Product Code: AGL-2
- Availability: In Stock
Price:
$140
$200
| Info | |
| Package | 100 tabs, 2mg/tab |
| Manufacturer | Genshi Labs |
| Raw Material | Anastrozole |
Customers who bought this product also bought:
Dragon Pharma Helios
| Package | 10 ml vial (5.8 mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | Mix of Clenbuterol and Yohimbine |
$55
HCG 5000iu Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial 5000 IU, 2ml bacteriostatic water ampoule |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Human Chorionic Gonadotropin |
$140
$155
ANAVAR 50 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 Pack 100 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Oxandrolone 50mg/tab |
| Common name | Anavar / Oxan / Var |
$315
$350
PARA PHARMA PRIMO 100mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Methenolone Enanthate 100 mg/ml |
| Common name | Primobolan |
$125
